Witaj serdecznie! Katalog newkatalog.pl przede wszystkim specjalizuje się w projektowaniu i reklamowaniu witryn internetowych, które odwiedzają nasi klienci.

GoToShoot - Kursy Strzeleckie Kraków

GoToShoot - Kursy Strzeleckie Kraków

Rozwój osobisty to nie tylko ćwiczenie umysłu poprzez np. uczenie się języków obcych, zdobywanie wiedzy na temat świata czy jego historii. Nie sama wiedza jest ważna, nie wolno bowiem zaniedbywać rozwoju mniej duchowego. Ćwiczenia ciała są równie ważne. Zdobycie i rozwinięcie umiejętności strzeleckich, nauka wspinaczki czy zdobycie umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy są nie mniej ważne.

Oczywiście takie umiejętności można zdobyć jedynie pod okiem specjalistów. Kadra Gotoshoot składa się z instruktorów, byłych i obecnych żołnierzy Wojsk Specjalnych a także Służby Specjalnych.

Pod ich czujnym okiem można nauczyć się strzelać z różnego rodzaju broni, od krótkiej po automatyczną. Strzelać można tam zarówno w ramach wybranego kursu strzeleckiego jak również indywidualnie dobranego pakietu. Kursy strzeleckie jednak obejmują poza strzelaniem również naukę obchodzenia się z bronią, jej właściwego przechowywania i zabezpieczania. Dla osób początkujących są więc lepszym wyborem.

Osoby, które broń zainteresuje mocniej zachęcamy do wykupienia kursu przygotowującego do egzaminów na pozwolenie na broń. Posiadanie broni w domu nie oznacza, że trzeba jej używać, najczęściej już sam fakt, że ona jest w domu, w zasięgu ręki znacząco podnosi poziom poczucia bezpieczeństwa. Przygotowanie do egzaminów na pozwolenie na broń i patent strzelecki obejmuje zasady obchodzenia się z bronią, sposób jej zabezpieczania i oczywiście kwestie związane z trafianiem w odpowiedni cel. Jeżeli to nam nie wystarcza, gdy posiadanie broni i umiejętność jej obsługi to dla nas wciąż mało, oferta Gotoshoot obejmuje również kursy linowe.

Kursy obejmują techniki linowe jak np. zjazd na linie ze śmigłowca, ratownictwo wysokościowe a nawet ratownictwo z pola walki. Takie umiejętności może w codziennym życiu się nie przydadzą ale jak każda aktywność fizyczna, znacząco podnosi własną samoocenę, a także uodparnia na stres. Właśnie odstresowanie przy działaniu sprawia, że coraz popularniejsze staje się organizowanie imprez integracyjnych na strzelnicy. Takie zajęcia to bowiem nie tylko sposób na własny rozwój, rozwój swoich umiejętności ale również uczy działań w grupie czy zdrowej rywalizacji.

Ocena: 3.2/10 (95 głosów)

Szczegóły strony gotoshoot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: